Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor a félév végi átlagok...

Ilyenkor a félév végi átlagok milyenek lesznek, lesz valamilyen következmény?

Figyelt kérdés

Sajnos még a félév közepén lett egy egészségügyi problémám, ennek a kezelése sok időt emésztett fel. Most a vizsgaidőszakban próbálok megszerezni a felvett kreditjeimből annyit amennyit csak lehet, de így sincs sok időm rá, emellett kifejezetten szivatós tárgyak (BME), eléggé tartok tőlük. Ha netán egy kreditet sem tudnék szerezni ebben a félévben (többiben nem volt gond) akkor lesz valamilyen komolyabb következmény? Ha egy kredit sincs akkor ugyebár nem tudnak átlagot számolni erre a félévre, abból lehet baj, mi kerül ilyenkor a Neptunba?

TVSZ-t már néztem, de ott max. átsorolásnál van az hogy kell a 2 legutóbbi félév során 30 kredit.



2016. jún. 22. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond, de ha lesz is, időben fognak értesíteni róla, te pedig beadhatsz méltányossági kérelmet erre alapozva.
2016. jún. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól félek ez nem fog segíteni, egyik évfolyamtársam mesélt hasonlót, és neki valamiért nem fogadták el.

Tegyük fel egy kredit sem sikerülne a félévben, ilyenkor egyszerűen nem írnak be átlagot a Neptunba arra a félévre? Nem szokatlan hogy nem tudnak majd mit beírni erre a félévre?

Sem elbocsátásnál sem átsorolásnál nem olvastam olyat hogy ha egy kredit sem lett teljesítve, akkor az gond lenne max átsorolásnál de csak a 30 kreditből kifolyólag.

2016. jún. 22. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 30ból 0 kreditet teljesítesz, az kereken egy 0-s átlag.. de miért nem fordulsz iknább a HK-hoz, ahol biztosan kapsz választ?
2016. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik azóta, csak általában itt is szoktam kérdezősködni.
2016. jún. 25. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!