Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Keresztfelevvel kapcsolatban...

Keresztfelevvel kapcsolatban lennenek kerdeseim, nem vagyok otthon ezekben a dolgokban?

Figyelt kérdés
Ha a tavaszi erettseginel nem vesznek fel, akkor azt meg tudom csinalni, hogy oktoberben ujrairom azt az erettsegit ami rossz, es jelentkezek a keresztfeleves kepzesre? Ez igy megoldhato? Es azt sem tudom meg, hogy ugye irtak hogy keresztfelevnel csak egyet lehet valasztani. De ez fuggetlen attol amit elotte mar valasztottam, vagy akozul kell egyet valasztanom? Koszonom a valaszokat.

2016. jún. 23. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresztfélévnél annyit választasz, amennyit jól esik, de jóval kevesebb a választási lehetőség. Van olyan kar, amely egyáltalán nem hirdet szakot, másik egy-kettőt. Ez egy teljesen més felvételi eljárás, nem is értem, miért gondolod, hogy összefügg. Elvileg azt is megteheted, hogy ha felvesznek szeptemberre, februárra jelentkezel valami másra (is).
2016. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es az kb mikor szokott kiderulni, hogy egy kar indit-e keresztfeleves kepzest? Es a ponthatarok azik mint a normal jelentkezesnel?
2016. jún. 23. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Október fele. Miért lenne ugyanaz a ponthatár? Nem azt írtam, hogy ez egy egészen más felvételi eljárás?
2016. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!