Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom hogy már sok ilyen...

Tudom hogy már sok ilyen kérdés volt, de szerintetek bírni fogom a középiskolát? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szoval most fejeztem be az általánost és szeptembertől gimibe fogok járni. Azt hozzátenném, hogy Budapest top tíz gimije között van. Egész általánosba kitűnő voltam. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek nagyon nehéz a kilencedik? Nagy váltás? Átlagban mennyivel romlanak az átlagok? Előre is köszi a válaszaitokat!

2016. jún. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni, mert nincs elég információnk. Nem tudjuk, milyen képességeid vannak, milyen elvárásokat és tudást takar a kitűnőre végzett általános. Hogy mekkora a váltás, az ettől függ. Gyengébb iskolából óriási a váltás. A gimnáziumban nagy a megterhelés, az átlagok akár egy egész jeggyel romolhatnak.
2016. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most nem kritizálni akarlak, de ez nem függ össze azzal, hogy ki és mit mond. Egyedül rajtad múlik minden. Az átlag romlása is csak a Te hozzáállásoddal lesz magyarázható. Ha tanulsz és figyelsz, nem romlik semmit.
2016. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket! Akkor azt még hozzátenném, hogy egy közepes erősségú általánosból jövök. Minimum a 4,2-4,5-ös átlagot akarom megtartani! MINIMUM! Év közben csak dolgozatra, felelésre tanultam. Persze voltak olyan tantátgyak amikre mindig tanultam, mert fent állt a feleltetés veszélye. Ezek az egy-két anyagos részek kb. fél óráig tartottak. Jah és sohasem a szorgalmik miatt kaptam meg a kegyelemjegyet. Mindig csak otoseim voltak meg néhány négyesem. Egyedül a kémia volt kivétel. Nah azt magoltam. És abból volt egy röpdoga hármasom is. Nah abból csináltam csak szorgalmit:D
2016. jún. 24. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, bírni fogod. Az elején még a tanárok is elnézőbbek, tudják hogy általánosból becsöppenve meglepődtök néhány dolgon. Lazább lesz, jobban magadra leszel utalva,hogy mennyi időt ölsz bele a tanulásba. De ez annak tök jó, aki tudja hogy magának tanul,és csak jól jár ha teljesít. :D

Kicsit off, de kérlek fogadd meg ezt a tanácsot:

Ne hangoztasd gyakran, hogy top 10-es gimi, volt egy szobatársam a koleszban, aki a 3. "legerősebb" gimibe járt Pesten és minden nap azt hallgatni,hogy ő mennyivel több,mint én, kicsit romboló hatású. :D

2016. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mindenkeppen megfogadom!:)
2016. jún. 25. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 9. osztályban rendesebbek és engedékenyebbek valamennyivel a tanárok, mivel ők is tudják, hogy nagy váltás általánosból középiskolába menni. Idővel belerázódsz, ha szorgalmas vagy és tanulsz akkor semmi baj nem lesz.Mi még az érettségi miatt aggódtunk egész gimi alatt, de végül kiderült, hogy annak is nagyobb volt a füstje mint a lángja és a legtöbben nagyon jó eredményekkel végeztünk, ezt csak úgy előre írom, hogy az érettségi miatt se nagyon parázz majd, mert tényleg nem éri meg. Menni fog, ne aggódj :)
2016. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!