Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 3,4-es összátlag...

Szerintetek a 3,4-es összátlag általános suli 7. osztályban jó valamire vagy igaza van a szüleimnek, hogy a jövőm elveszett?

Figyelt kérdés

#bizonyítvány #Osszatlag
2016. jún. 24. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3,4??? Hetedikben???

Ha így folytatod igaza lesz a szüleidnek, gondolom a legrosszabb tanulók között vagy.

Kezdj el tanulni, a jövő évet csináld meg kitűnőre, de mindenképp 4,5 fölé. És Központi írásbeli felvételin remekelj, szóbelin is szerepelj jól, kerülj be egy erős iskolába és tanulj...

Persze attól függ, mik a céljaid, szakmunkás lehetsz így is..

2016. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Autóelektronikus.
2016. jún. 24. 20:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebben a suliban ezzel a jeggyel vagyok a 3.legjobb tanuló
2016. jún. 24. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé rossz átlag.
2016. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az autóelektronikus szakmához nem kell olyan nagy ész. Itt egyetemre meg fősulira gondolok... Viszont azért kapd össze magad mert ilyen átlaggal egy erős szakközépbe se biztos, hogy felvesznek. Pedig az kéne... Szóval szerintem állj rá egy kicsit a tanulásra. Amúgy az nem számít semmit, hogy hanyadik legjobb/legrosszabb tanuló vagy, mert akik mögötted vannak (akár kevesen, akár sokan) ha így haladnak takarítónők lesznek.
2016. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt, hogy hanyadik vagyok a sorban tanulás ügyileg azt az egyik válaszoló miatt írtam amúgy tudom 😊

Azt is tudom, hogy ehez nem kell nagy ész de azért tanulni bizony kell.

Köszi a normális válaszokat.

Jöhet még.



Ui:ment a zöld pacsi.

2016. jún. 24. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha lehet egy tanácsom/tippem neked és a szüleidnek:

írassanak át egy mások általánosba.

Nekem általánosban volt egy olyan osztálytársam, aki szintén 3,4-es átlaggal jött át és ő volt az előző osztályában a legjobb (!) tanuló. 80% kisebbség volt ott, ahová járt. Aztán hetedik év végén átjött hozzánk, második félévben 4,2-re javított. Arrafelé az volt a legjobb általános iskola és még mindig az.

Aztán 4,4 körülire javított a következő évben és a környék legjobb gimnáziumának legerősebb szakját célozta meg (akkor országos 11. volt a gimi) és bár nem vették fel, most az ország egyik legjobb szakközépiskolájába jár.

Jó hatással volt rá a változás.

2016. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amit a kissebségröl annyit, hogy igen tényleg így van.

Amugy 1 suliváltáson már túlvagyok még 5.-ben és nagyon romlottak a jegyeim arra az évre és nyolcadikra nem merek ilyet kockáztatni.😊

2016. jún. 24. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezen már nem nagyon van mit rontani :"D
2016. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem hasonló átlagom volt hetedikben.. most egyetemre készülök és valószínűleg fel is fognak venni. Találtam egy célt magamnak, és rájöttem, hogy többre vagyok képes. Ha neked nincs célod az se gond. Nem kell feltétlen egyetemet végezni, ha értelmes vagy, akkor az vagy. Csak legyél hasznos tagja a társadalomnak.:)
2016. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!