Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még itt más is akinek van...

Van még itt más is akinek van még vizsgája?

Figyelt kérdés

vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen :(

9. vizsgám már és sehogy se tudok koncentrálni, nektek h megy? lehet a meleg miatt meg h már mindenki "szabad" és csavizhat én meg itt ülök a tételek felett kicsit rossz érzés.


2016. jún. 25. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Nincsen, szíváááás :DDDDDDD

Na pill hozok még egy fagyit a fagyasztóból és nézem tovább a sorozatomat :)) Ilyenkor tanulni? Ne nevettess :D:D Ne feledd, mindig van következő félév! :)

2016. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

most már jobban érzem magam........kösziii :D

sajna muszáj a jó átlag így nem kéne megbuknom, mert kell a pénz csak attól még tanulói válságban vagyok.

legyen már sorstársam!!!!!!!!! xD

2016. jún. 25. 14:45
 3/22 A kérdező kommentje:
am nyomtam neked egy zöldet :D
2016. jún. 25. 14:46
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Az én szakomon az emberek nagy része szinte mindig kihúzza utolsó előtti-utolsó hétig a vizsgákat vizsgaidőszakban. És persze közben sem mennek el egy hétre nyaralni, hanem végigtanulják, szóval egyetem és főleg szakfüggő. Nekem még jövőhéten lesz egy vizsgám.
2016. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

na "szuper" :)

kb. 2 hónapja masszív tanulás már eléggé megvisel, bár gondolom csak én nem tudom magam elengedni ha tudom h még vizsgáim vannak hátra, full stressz az egész.....már már orvosi eset :D

2016. jún. 25. 14:51
 6/22 anonim ***** válasza:

nekem még van 3. kettő UV héten, egy jövő héten.

nem vagy egyedül :)

2016. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kitartás! Még BSc-n első évében volt, hogy július 1. hetére is maradt egy vizsgám (ez már az UV hét volt, az utolsó hétre nem fértem már be vizsgázni). Tudom milyen érzés. Aztán rá egy évre hasonló volt, csak ott az utolsó hét péntekére maradt egy vizsga. Ott még tetőzte a dolgot, hogy mikor elkezdtem készülni a vizsgára tesómék akkor készülődtek egy fesztiválra :D


Gondolj arra, hogy annál jobban fog esni a pihenés! :) A vizsgára pedig sok sikert!

2016. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

és milyen tanulási módszert használsz?

jó jó tudom h ez összetett dolog függ a tantárgytól stb..de így nagy vonalakban, leülsz és órákig tanulsz?! v tanulsz reggel 2 órát majd délután kettőt?!

2016. jún. 25. 14:53
 9/22 A kérdező kommentje:
7]köszönöm, ezt jó hallani (na nem azért mert te is szívtál), de még is biztató :)
2016. jún. 25. 14:55
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég kurzus függő, illetve az se mindegy hány napot tudok rászánni :D De alapjáraton én mindig próbálok plusz időt hagyni, vizsga előtti nap semmi újat ne kelljen megérteni, csak átnézni az egészet. Illetve általában próbálom két darabra osztani a tanulást naponta (tehát délelőtt pár óra, aztán 2 óra pihenés, és a maradék). Aztán ez vagy összejön vagy nem, már helyzetfüggő.

Motiváljon az, hogy ha nem sikerül a vizsga, akkor a mostani erőfeszítések feleslegesek lesznek. Szóval hajrá! :)

2016. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!