Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg a kresszt?

Hogyan tanuljam meg a kresszt?

Figyelt kérdés
Szóval itthon elég sokat gyakoroltam jártam tanfolyamra de csak heti 1 alkalom volt 5 ször kb. Ott nem nagyon tanultunk. Itthon csinálgattam a Színes CD-n amit bekellet regisztrálni és hetente frissíteni. Első vizsgámon sajnos csak 64 pontot értem el. Még nem jelentkeztem másikra. Hol tudom megtanulni rendesen a kresszt? Szakoe-n mindig ugyan azok a kérdések vannak. Edukressz az jobb lenne? Tankönyvet megfogom tanulni de nekünk ilyen 60 oldalas vékony van a legújabb az is elég?
2016. jún. 26. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyakorlóprogram bőven elég. Gyakorold naponta jó sokszor, és TÉNYLEG sokszor, akár óránként 1x csináld meg lefekvésig, és pár nap múlva lényegesen javulni fog az eredményed. A vizsgán ugyanazok a kérdések vannak többnyire.
2016. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elolvastam a könyvet.

Megoldottam azt a párezer kérdéses gyakorlókönyvet.

Csináltam a gyakorlóprogramot. Kb. 3-4 nap alatt megvoltam vele és átmentem elsőre.

2016. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!