Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu?! Tanúsítványt vagy...

Felvi.hu?! Tanúsítványt vagy az érettségi bizonyítványba lévő eredményt veszik figyelembe (duplázás)? Többi lent

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, idén májsuba a választott tantárgyamból javítót írtam a több pont reményében. Februárban már beírtam minden érettség eredményem amit éppen betudtam írni, év végi jegyeket is. Azt is bejelöltem, hogy lesz vizsgaszándékom és ezt így el is mentettem. Most, hogy jobb lett a választott érettségim eredménye és feltöltöm a tanúsítványok részlegbe (%-t ugye már nem tudok beírni mellé)

2016. jún. 26. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Duplázás esetén azt, amelyik eredményed jobb. Tehát ha most a javítón jobb eredményt értél el, akkor a tanúsítványban levőt.
2016. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!