Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a nyelvvizsgám májusban...

Ha a nyelvvizsgám májusban lesz, és tegyük fel sikerül, akkor tudok kérni valamilyen igazoló dokumentumot, amit majd beküldhetek plusz pontok miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyi idő után?
2010. ápr. 13. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazoló dokumentumot nem fogadnak el, csak a másolatát a végleges bizonyítványnak.

Szerintem aligha fog sikerülni, kivéve, ha szerencséd van. Ha májusban írod, azt optimális esetben bő egy hónap alatt javítják, küldik ki. Sajnos vizsgaközpont-függő, az egy hónapnyi értelmetlen várakozás mindig meg szokott lenni. :(

Ha május elején írod a vizsgát, több az esélyed.

2010. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom elfogadják. Felvi.hu-n biztos van vmi elérhetőség, őket kérdezd meg inkább. Szerintem többre mész vele, mint ha itt hallgatsz vkire....
2010. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha május 21-e előtt írod meg, akkor a felvis féle formanyomtatvánnyal tudod igazolni, hogy sikerült.

Azonban ha 21-e után írod, utána már semmilyen igazolást nem fogadnak el.

Ha elkészül a bizonyítvány akkor még lehetséges elvileg...

Telcen azt írták, hogy a május 25-ei vizsga bizonyítványa megérkeznek a hiánypótlási határidőig.

2010. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2010. ápr. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!