Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE GTK-n a szakváltás hogyan...

BCE GTK-n a szakváltás hogyan működik?

Figyelt kérdés
Ha például első év végén át akarok menni gazdálkodás menedzsmentről pénzügy és számvitelre, a szakváltás úgy is lehetséges ha nem teljesen ugyanazok a tárgyak a két szakon első évben?

2016. jún. 28. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűség szerint fizetősre tudsz majd átmenni, bár lehet fizetős vagy most is. A hiányzó tárgyakat meg kell majd csinálnod. De miért akarsz átmenni?
2016. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak most felvételizek és kíváncsi vagyok.GTK-n belül akkor mindegy melyik szakra kerülök be mert át lehet menni ha meggondolom magam?
2016. jún. 29. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen. Teljesíteni kell a követelményeket, amelyek a karon az átvétel szabályai. Ha teljesíted és nincsenek sokan előtted, akik jobban teljesítettek, akkor átvehetnek, de nagy valószínűséggel csak fizetősre. 1 év után lehet kérelmezni az átvételt, ha a feltételeket teljesíted, ami a kar honlapján van. De nem kötelező átvenniük.
2016. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

át lehet menni, de nem piskota menet :DD


3,5ös átlag, 2 félév alatt 31 kredit, motivációs levél, és az áhitott szakra szükséges pont 90%-val kell rendelkezned.


Az tény h akkor van nagyobb esélyed minél nagyobb az átlagod. állmisra is átvehetnek, ha sokan otthagyják.


De azt tudnod, kell hogy nagoyn sokan pénzügy számvitelre akarnak átmenni. Én még olyat nem hallottam aki nem erre akart volna átmenni :DD

szóval nagy a versney

2016. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!