Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig lehet feltölteni az...

Meddig lehet feltölteni az érettségit és az utolsó éves bizonyítványt e-felvételire (idén érettségiztem)?

Figyelt kérdés
A 9.-es, 10.-es, 11.-es bizim már fent van február óta, meddig kell feltöltenem a 12.-es bizonyítványomat + a nyelvvizsgát + az érettségi bizonyítványt?

2016. jún. 28. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a keresőbe, hogy "felvi dokumentumpótlás határidő", és kiadja, hogy július 12. De egyébként naponta megkérdezik, akár vissza is keresheted..
2016. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Olyan k***va nehéz elolvasni azt ami a képernyőn megjelenik amikor belépsz az e-felvibe???? És ilyeneknek van érettségijük és mennek tovább egyetemre...
2016. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak javaslom, hogy azonnal mindent, nem egy-két nap mire feldolgozzák és mi van, ha valamelyikkel gond van, lehagytál egy oldalt...Tapasztalat, tavaly majdnem így buktam a felvételit!
2016. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldenek felszólító e-mailt is, amiben figyelmeztetnek, hogy nem töltöttél még fel semmit. Amúgy a kérelmek menüpont alatt láthatod a státuszokat is. :)
2016. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Tegnap töltöttem fel, remélem klappol minden, 1-2 kép el van forgatva sajnos + az egyik kicsit homályos, de olvasható.


Ha gond van vele, akkor úgyis jelzik, nem?

2016. jún. 29. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen jelzik. Akkor a státusz "elutasítva"-ra változik. Amúgy szerintem nem baj, ha el van forgatva az a lényeg, hogy olvasható legyen.
2016. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!