Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel vagy passzív félév?

Diákhitel vagy passzív félév?

Figyelt kérdés
Melyiket célszerűbb választani? Felvenni a diákhitelt? Vagy elmenni passzív félévre és dolgozni ezalatt? Munka tanulás nekem nem megy, szóval az kilőve. Egészségügyi szakról lenne szó, szóval később nem túl sok fizetéssel, hitellel kezdeném az életet.
2016. jún. 28. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen munkalehetőséged van a kihagyott féléved idejére? Ha nem tudsz belőle félretenni annyit, amennyiből kihúzod az egyetem hátralevő részét, akkor szerintem az lenne a passziválásból, hogy sose mész vissza.
2016. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából a gyár lenne. Van félretett pénzem, kb fél millió, de 4 évig nem fogom tudni kihúzni belőle.
2016. jún. 28. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyári fizetésed elmenne a megélhetésre, és ott lennél, ahol a part szakad. Semmiképp nem passziválnék a helyedben.
2016. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak be tudsz vállalni egy 20 órát munkát egy héten, nem mond hogy nem.

Passzív alatt nincs sok munkalehetőséged...

2016. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fel kevesebb tárgyat, és diákmelózz.
2016. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyári munkával megkapnám a havi 120-130 nettót ahova mennék. Itthon laknék szóval tudnék félretenni, ezt amit sikerült, 80 ezres fizetésből raktam össze egy év alatt.

De majd gondolkodok rajt.

2016. jún. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!