Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesznek fenn a ponthatárok?

Mikor lesznek fenn a ponthatárok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy, hol és mikor lesznek fenn az egyetemi pothatárok. Mikor nyíltnapokon voltam mindegyik helyen azt mondták hogy 26-án lesznek fenn a felvin de ott még csak a februári képzések ponthatárai vannak fennt.

2016. jún. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert július 26, és nem június 26...?!
2016. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem júNius 26-át mondtak. Ezért kérdeztem.
2016. jún. 28. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

De Te most felvételizel, illene tisztában lenni alap dolgokkal. Ilyen például az is, hogy július 12-ig lehet pótolni a hiányzó dokumentumokat, ebből pedig egyenesen következik, hogy nem hirdetik ki a ponthatárokat júniusban.

Tudod egyáltalán hogyan alakul ki a ponthatár?

2016. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elmondanám hogy jövőre felvételizem -.-

Azért mert véletlen júniust értettem július helyett nem kell rögtön hülyének nézni. Ésigen a többi ilyen hivatalos dologgal teljesen tisztában vagyok -.-

2016. júl. 23. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem (csak) azért néztünk hülyének, mert félrehallottad, hanem hogy kiírtál egy ilyen kérdést, miközben a keresőben itt vagy a Google-ban is pillanatok alatt megtalálod, és csak két szót kell beírnod, valóban nagyon bonyolult.

Részemről téma lezárva, sok sikert akkor jövőre!

2016. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!