Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki, ha nem vagyok ott a...

Ciki, ha nem vagyok ott a gimiben az első 2 hétben?

Figyelt kérdés

Külföldön leszek, apáékkal akkor megyek nyaralni.

A barátnőim szerint ez nem gáz, úgysincs olyankor semmi, de szerintem fura...

Vagy nem nagy dolog?

Most leszek 9.-es.


2016. jún. 30. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

nem ciki, de nem szerencsés.

lemaradsz az első órákról, amikor egymásnak bemutatkoztok tanulók, tanárok egyaránt.

egy összeszokni kezdett közösségbe fogsz belecsöppenni úgy, hogy senkit vagy csak (régebbről, ált.suliból) néhány embert ismeresz... valószínű olyan mellé kell majd ülnöd, aki mellé már senki nem akart, vagy tök egyetül tök elől, vagy leghátul...


nem szerencsés.

apáék rosszul időzítették a nyaralást, mintha nem tudták volna (vagy nem érdekelte), hogy a gyerek most megy középiskolába.

2016. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A padtársam már megvan, az osztály 90%-át ismerem, napi kapcsolatban vagyok velük.
2016. jún. 30. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
A tanárok miatt sem szerencsés, de már mindegy, bár sosem értettem azokat a családokat, akiknek nem elég a 2,5 hónap nyári szünet, suliidőben kell menni nyaralni...
2016. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
senkit nem érdekel majd
2016. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulásban nem sok mindenről fogsz lemaradni, az első két hét nagyjából csak ismerkedés és az új közeg megszokása. Viszont a kimaradsz az első csapatépítő feladatokból, az ismerkedésből, stb., ami valóban nem szerencsés. És lehet, hogy neten már beszélgettek az osztálytársakkal, de hidd el nekem, addig nem fogod őket igazán megismerni, amíg nem találkoztok :)
2016. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egész nyáron nem leszek itthon, apáék sem tudták más korra tenni a nyaralást. Ők is szeretnének velem lenni, én augusztusban 2 napot leszek a városban összesen... Ezért maradt a szeptember.


Úgy értettem, hogy ismerem a többieket, hogy személyesen. Köztük vannak a legjobb barátnőim, családbarátok is, szóval nem ilyen netes beszélgetésekből. :)

2016. jún. 30. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne vedd biztosra hogy megvan a padtársad, hisz a tanárok ezen változtathatnak kedvükre. Ráadásul már az első két hétben ennyit hiányozni, negatív fényt fog rád vetni a tanárok előtt, tehát úgymond, megalapozod az ott eltöltendő 4 évedet.
2016. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán elkéretszkedtél (nem tudom, hogy kell ezt leírni)az iskolából? 2 hét hiányzás nyaralás miatt nem épp természetes. Az igazgató hozzájárulása kell, különben igazolatlan. És egyáltalán nem biztos, hogy megengedi, ahhoz ez túl hosszú.

Hol leszel egész nyáron?

2016. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy is elültetnének, hogyha ott vagyok, szóval tökmindegy akkor... Szerintem a tanárok teljesítmény alapján alkotnak véleményt és nem a hiányzások száma szerint.


Igen, anya már beszélt az igazgatóval erről (jóban vannak).


Jövő héten utazom a Balatonhoz, ott leszek pár napot. Utána mamáékkal megyek nyaralni, aztán a barátom családjával, majd pedig anyáékkal és a legjobb barátnőmékkel. Közben Pesten is leszek, a Sziget miatt (ez volt az egyik ballagási ajándékom).

Szóval tényleg nem tudtuk volna hogy megszervezni, hogy apáékkal legyen nyáron is.

2016. júl. 1. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
14-15 évesen pasi meg sziget.. most már mindent értek, nincs több kérdésem...Mindenesetre a szüleidről megvan a véleményem.
2016. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!