Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimiben a 2. osztály mennyivel...

Gimiben a 2. osztály mennyivel nehezebb mint az első?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, bio-kémia tagozatra járok. Ez az év valahogyan hármas átlaggal végződött, mivel a nagy részét elbaromkodtam a lustasággal mert azt hittem hogy tanulás nélkül is lehet jó jegyeket szerezni. A második évben mennyi az esélyem hogy jobban teljesítsem? Már igazából rájöttem a hibáimra, de sajnos csak most nemrég amikor már majdnem vége a sulinak. Szerencse hogy nem buktam meg töriből. Van-e esélyem jobban teljesíteni másodikban? egy kicsit félek.

2015. jún. 3. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A matek tipikusan olyan tárgy, hogy amit megtanulsz első osztályban, arra épül a másodikos anyag. Ha azt nem tudtad, most még rosszabb a helyzet. A második fele szintén arra épül amit az első felében tanítottak, részleteiben beépül nagyobb képletekbe, ahol neked már rutinból kell tudnod az első két év anyagát ahhoz hogy boldogulj a többiben.
2015. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Töriből az a szerencséd h kb tök mindegy eddig hanyas voltál, ha leülsz tanulni lehetsz ötös is.

Én most vagyok 10es, gimiben angol tagozaton, és rontottam rendesen. Ami kelleni fog azt igyekszem rendesen csinálni, töri-föci ötös volt most is, angol erős négyes. Magyart hármas-négyes közöttire rontottam négyes-ötösről. Kémiából most feleltem h ne bukjak meg, fizika német matek kettes, ezekből hármas volt. Biosz most jött be, az 3.

Nehezebb a 10., új tantárgy a biosz, illetve a kémia matek fizika a tavalyin alapszik. Kémia legalább nem lesz jövőre. De am túlélhető. Igyekezz.

Lehet szarul hangzik, de ha a nyarat tanulásra szánnád, jobb lenne. Kb tudom mit gondolsz, nekem is ezt kéne csinálni, kitűnő lehetnék ha 2,5 hónapomat arra szánnám h átnéznék mindent, és előre is tanulnék. De hát ki b@ssza erre a nyarat?

2015. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy ma már nemigazán pocsék nyáron is tanulni. Én ugyanis már eléggé hozzászoktam az itthoni élethez hogy szinte nem is szoktam kijárni sehová mert manapság már szinte mindenki csak a mobilján facezik másokkal otthon, sőt még suliban is. Ezért nekem nem gond ha néha belenézek a könyvembe nyáron is.
2015. jún. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!