Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EgyPedagógiai és Családsegítő...

EgyPedagógiai és Családsegítő munkatárs mennyit keres, mettől meddig dolgozik illetve elhelyezkedhet oviban és suliban is?

Figyelt kérdés

Gyed mellett szeretném elvégezni a tanfolyamot,de ezek a kérdések merültek fel bennem így elsőre.

Fontos lenne a munkarend,bár nem tudom eltérhet-e különböző helyeken.2 gyereket kellene vinnem és hoznom közösségbe így nem mindegy...


2016. jún. 30. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

rendes 8 óra munkarend. bér a köztisztviselők bére... eltérő...min 80-90...max azt nem tudom, gondolom számít a szakbizi, a ledolgozott évek, természetesen elhelyezkedhet oviba, suliba ha van rá kereslet.

de leginkább az önkormányzatoknál van ilyen állás.

A kérdésedet tedd a google-be, ott találsz hivatalos infot a kérdéseddel kapcsolatban.

2016. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs-nem figyeltem

ezt írtad

" Gyed mellett szeretném elvégezni a tanfolyamot"


vagyis tanulnád, és családsegítő képesítésed lenne.

2016. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm!

Google-be hogy tudom berakni és hova érdemes?

2016. júl. 1. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező.

Betettem a Google-be, ilyen szöveggel

"pedagógiai és családsegítő munkatárs fizetés"


te is tedd ide www.google.hu

sok infot adott, böngésszed, üdv és járj sikerrel!!!

2016. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon kevés a fizu!!!!
2017. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!