Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egerben a Szent Lőrinc-ben...

Egerben a Szent Lőrinc-ben van szintfelmérő vizsga 9. évelején?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben kezdek Egerben a Szent Lőrinc iskolában vendéglátás szakon. Nem tudja valaki lesz-e szint felmérő vizsga év elején! Előre is köszönöm!



2016. júl. 1. 11:04
 1/1 DeMoR ***** válasza:

Sziaa !!

Őszintén én nem vagyok egri, de azért itt debrecenben is van Kereskedelmi, régebben jelentkeztem is oda csak máshova vettek fel :D ... mindenesetre még felvétel előtt már kellet menni egy ilyen tesztes dologra... 10-15 kérdés aztán meg valami ízlelési teszt volt és kész ... nagyon sokan voltunk x,d .. no mind1 .. meglehet hogy lesz csak később vagy ha van rá esélyed ballagj be és kérdezd meg vagy a honlap :D ( [link] ... amúgy sok sikert hozzá :3!!

2016. júl. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!