Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a diákmunka...

Miért ilyen velem a diákmunka közvetítő? Nagy szívás.

Figyelt kérdés

Még június elején bent voltunk barátnőmmel megbeszélni hogy akkor mi dolgozunk. Beírtuk magunkat júliusra is már. Tök örültünk hogy csomó éjszaka bevan írva mert így sokat kapunk.

Erre van ott egy idegesítő nő aki állandóan átirogatja a beosztásomat. Mostmár kezd rohadtul felidegesíteni mert csak úgy gondol egyet és kihúzza. Pl ha ma nem megyek be elkérni a júliusi jelenlétit akkor nem is tudom meg hogy holnapról is kivagyok húzva éjszakáról. Nem is szól meg semmi. Rohadt idegesítő. Én úgy döntöttem hogy akkor is bemegyek éjszakára mert nekem kell a pénz. Mondta a másik nő is, a kollégája hogy kérdezzem meg munkahelyen hogy mehetnék-e 4.-nek éjszakára és ha ők beleegyeznek akkor mehetek. Szerintetek? Nekem nagyon kéne az éjszaka mert továbbtanulok és kell a pénz.. de ez hogy folyamatosan gondol egyet és kihúz.. rohadtul felhúzom magam.

Szerintetek?


2016. júl. 1. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd azt, és tegyél panaszt a munkaközvetítő irodában a főnöknél.
2016. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!