Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanár vagy a Magister...

Magántanár vagy a Magister Universitas felkészítő éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Orvosira készülök, jövőre érettségizem, és emelt kémia, biosz érettségit szeretnék, de nem tudom melyikkel járnék jobban.

(Debrecen)


Előre is köszönöm!


2016. júl. 3. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
magántanár
2016. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magántanár. Csak a te tudásodra koncentrál, aszerint tanít mennyit tudsz, nem pedig egy csoportnyi diákot. Rugalmasabb időbeosztás.


Persze én nem vettem részt Universitas programban de úgy hallottam a biológiát elég rosszul tanítják (gyakorin olvastam biztos találsz a kérdések között ilyen topicot)


Ezt persze a pénztárca is megszabja, de nem hiszem, hogy egy magántanár annyival többe kerülne, illetve az minőségében is más.

2016. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magántanár. Az előkészítő nem olyan hatékony. Ha nem értesz meg valamit elsőre nem fogják több órán át gyakoroltatni egy egész csoporttal, csak azért mert te nem érted. Ha meg magántanárral tanulsz ő addig csinálja veled, amíg nem fog jól menni. Meg így nagy csoportban nem látják át hogy na most Neked ez meg ez nem megy, következő órán hoznak külön Neked feladatokat. Ilyen ott nincs. Egy jó tanár pedig látja mire van még szükséged. Debrecenben tudok ajánlani egyet akivel én készültem fel :) Kémia 91% Biosz 87% :) Engem másodjára vettek fel orvosira, sajnos későn akadtam rá, de 1 év alatt simán felkészített :)
2016. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!