Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államilag támogatott képzésen...

Államilag támogatott képzésen az is részt vehet aki tartozik az állam felé betegbiztosítással?

Figyelt kérdés
Nem nagy összegről van szó, kb 36 ezer ft.

2016. júl. 3. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy összeg :DDDD inkább fizesd be, minthogy az államon élősködj folyton.
2016. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem élősködtem, tanultam :D Neked is követned kéne a példámat, mert ebből a megnyilvánulásból ítélve nem vagy túl iskolázott :D
2016. júl. 4. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Diplomám van, köszönöm szépen. Ahogy látom, te még messze vagy tőle, ráadásul élősködsz is.
2016. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért írtál ilyen primitív választ, abban az esetben ha tényleg diplomás vagy akkor elnézést. De ha ismétlem tényleg diplomás vagy, akkor azt tudnod kéne, hogy a betegbiztosítás nem fizetése nem élősködés, mivel nem veszem igénybe az állam által "adott" szolgáltatást. Tudom, kötelező fizetni (az alaptörvényben is benne van), de mivel a tanulmányaim miatt nem dolgoztam, hogy minnél több időt szentelhessek a tanulásra így adódott egy kis elmaradásom (Igen még mindig kicsi, mert nem 100 ezrekkel tartozom) És természetesen ezt sem hagyom függőben, törlesztem ahogy tudom. Szóval ebből kiindulva még mindig valamilyen szinten tartom az előző kommentemet feléd.
2016. júl. 4. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt valami nem kóser, mert ha tanultál, akkor arra az időre nem is kell fizetned. Legalábbis ha nappalin tanultál, ha estin vagy levelezőn, akkor más kérdés.
2016. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eltaláltad, estis voltam :)
2016. júl. 4. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!