Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsős VIK eseket melyik...

Elsős VIK eseket melyik kollégiumba szokták felvenni? + KEFIR jelentkezésről kérdések

Figyelt kérdés

Elsőévesként a közösségi pontjaim figyelembevételének van e jelentősége?


Előző félévek


Félévek státuszai


Jogviszony

(Aktív/Passzív,Belföld külföld)


Ennél a pontnál csak annyit ír "Valami hiba történt" Mit lehet az oldal problémája?



2016. júl. 4. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet választani, minden karnak megvan a saját kollégiuma. VIK esetén ez a Schönherz.
2016. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szociális pályázatot mikortól lehet leadni? Az oldal azt írja nem vagyok a BME hallgatója.
2016. júl. 4. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Már felvettek vagy most leszel első éves?
2016. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, ha nem most kezded az egyetemet:

A közösségi pontjaid igenis számítanak, de ha jól tudom akkor csak a tanulmányi pontok mellé, valamint ekkor jelentkezhetsz máshová is, nem csak a Schönherz-be.

Ha most kezdesz:

Akkor elvileg még nincsenek meg a felvételi pontok se, így aztán még valóban nem vagy az egyetem hallgatója, ha jól tudom az ójaknak később lesz kiírva a kollégiumi jelentkezés, ami most van az csak a felsőbb éveseknek szól. (Javítsatok ki ha tévedek, de így emlékszem.)

A felvételi pontok július 26.-án derülnek csak ki. :)

2016. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és ha most kezded az egyetemet, akkor csak a Schönherz-be kerülhetsz.

Előző voltam.

2016. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már felvettek, de két félévet halasztottam. Ilyenkor már felsőévesnek számítok?


Olvastam olyasmit ha szociális alapon vesznek fel akkor a Nagytétényi kollégiumba kerülök.


De szociális pályázatot nem igazán tudok leadni mivel az oldal arra hivatkozik, hogy nem vagyok BME hallgató

2016. júl. 5. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A Neptunban állítsd magad aktívra, utána próbálkozz a kolesz felvételivel. Szociális alapon a Téténybe most nem fognak felvenni, mert felújítják talán a Vásárhelyibe fognak kerülni a szocosok. Szerintem jobban járnak. Te most a felvételi pontod,illetve a szoc pontjaid alapján kerülhetsz be,mert nem volt még egy aktív féléved se. De kérdezd bátran a felvételi bizottságot: kfb@sch.bme.hu.
2016. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!