Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu oldalán az e-felvét...

A felvi.hu oldalán az e-felvételin az új dokumentumok feltöltés után mennyi idő múlva válnak aktívvá, lesznek hivatalosítva?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem fel új dokumentumokat,de még mindig nem aktiválták. Hétvégén is lehet szükségem lesz újakat feltenni,de ha több nap lehet meg sem lesz 12-éig.

2016. júl. 7. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy egyik pillanatról a másikra feldolgozzák, mivel rengeteg dokumentumot kell átnézni.
2016. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly 2 hét volt.
2016. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 hét.
2016. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A régi dokumentumok nem törlődnek,ugye? Töltöttem fel két újabb dokumentumot a már régebben feltöltött középiskolai dok-ok közé és miután feltöltöttem a középiskola dokumentumoknál az jelenik meg,hogy feldolgozás alatt, a régieket nem is mutatja. Miért nem?
2016. júl. 7. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem törlődnek, csak ha törlöd őket.
2016. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!