Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dolgozhatok így diákmunkásként...

Dorcsii. kérdése:

Dolgozhatok így diákmunkásként? Ez nappali tagozatnak számít még? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most megyek 12-be és nézegettem képzéseket, találtam is egyet, ami nagyon tetszik. Fizetős, a képzés utazással szállással, oktatással mindennel együtt havonta kb. 35-40ezer forintba fog kerülni, de ez hatalmas teher lenne a szüleim számára, ezért én szeretném megkeresni ezt az összeget. A képzésre hetente egyszer kell bemenni 8:30-14:30-ig tart. A gond az, hogy csütörtökön van, tehát rendes munkahelyre nem igazán tudok elmenni mellette.

Az ilyen tanulói jogviszony nappali tagozatosnak számít még, el tudok vele menni diákmunkába?

A válaszokat előre is köszönöm!

17/L



2016. júl. 7. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ha középiskolás vagy közben, akkor hogy mész el csütörtökön képzésre?


ha kapsz diákigazolványt akkor elmehetsz diákmunkára, de sztem ez ilyen felnőttképzés szerüség tehát nem valószínű.


de a középiskolád diákod október31ig jó, tehát addig dolgozhatsz

2016. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem most, hanem érettségi után szeretnék jelentkezni a fizetős tanfolyamra.

2016. júl. 7. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor kicsi az esélye. Bár rá kell kérdezni h tanulói jogviszonyod lesz e
2016. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. júl. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!