Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj-s végzettség középfokú...

Okj-s végzettség középfokú végzettségnek számít?

Figyelt kérdés

16 éves leszek, nagy álmom ,hogy pilóta lehessek. A PPL (Private Pilot License) képzést 16 évesen lehet elkezdeni a szakszó letételéhez pedig feltétel a betöltött 17. életév és a középfokú végzettség. Most gimnáziumba járok és jó lenne ha már 17 évesen meglenne a szakszóm ,hogy a repült óra gyüjtögetésre minél több időm legyen és akár már gimi után egyből kezdhessem az egyéb képzéseket. 17 évesen milyen középfokú végzettségem lehet? Okj annak minősül? Előrehozott angol és infó érettségi?

Huu ez jó hosszú lett :) 16/l



2016. júl. 8. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én ezt így nem tudom, de azt vedd figyelembe, hogy brutális egészségügyi és pszichológia teszteken kell átmenni ahhoz, hogy valaki pilóta lehessen. (Bár nem tudom milyen nagy gépre gondolsz). Gondolok én is a kiváló szemre stb.

Ezeket figyelembe véve tervezd meg a jövődet.

2016. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utasszállító gép pilótája szeretnék majd lenni :) már a PPL-nél is kell orvosi alkalmassági csak oda kat.2-es ,de inkább már amkor mennék a kat. 1-ért. Ha pedig valamiért nem mennék át akkor legalább korán kiderül
2016. júl. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!