Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha feltöltöttem felvire az...

Ha feltöltöttem felvire az érettségimet de nem vagyok benne biztos hogy jól akkor feldolgozás alatt töltsem fel újra biztosan jó formában?

Figyelt kérdés

Feldolgozás alatt van de már csak 4 nap van vissza nem szeretném ha akkor utasítanák el amikor már nem tudom javítani. Szerintetek az baj ha kétszer töltöm fel?

A két oldal külön képen lett küldve és ha elküldeném 3. Képként a két oldalt 1 képen utólag?



2016. júl. 8. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kivehető minden adat, akkor nem hibázhattad el a feltöltést. Feltöltheted egy képen is őket, de nem gondolom, hogy változtatna valamin.
2016. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem küldtek egy levelet a feltöltések során felmerülő legtipikusabb baki válogatásokkal. Ezek között volt a dupla feltöltés (ezt a levelet akkor kaptam mikor megerősíteni kellet, és úgy vélték sokan a megerősítés helyett ezt értették tévesen)


Ne kérdezd miért baj, a bürokrácia már csak ilyen. Még ha eltérő lapokat töltenénk fel, és nem lehetne eldönteni melyik tartozik hozzám és hiteles, de hát ez van, hagyd úgy ahogy van biztos jól töltötted fel.


Ha meg nem hallottam olyat is, hogy az érettségi tanulmányokat duplázzák, vagy hasonló.

2016. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!