Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átsorolhatnak ezért önköltsége...

Átsorolhatnak ezért önköltségesre az ELTén?

Figyelt kérdés
Két félév alatt ugyan meglett 40 kreditem, de az az összesített korrigált kreditátlag vagy mi az csak 1,2. amit nagyon alacsonynak tartok. áttehetnek emiatt?
2016. júl. 13. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány napja küldtek üzenetet a Neptunban, legalább is a BTK-soknak, hogy esélyes vagy-e arra, hogy áttegyenek, vagy nem. Szóval szerintem nézd meg, vagy ha még nem kaptál ilyet, akkor hamarosan fogsz.
2016. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
IK-soknak is küldtek "teszt" e-mailt, hogy a jelenlegi állapot szerint át leszel-e sorolva. Egyébként elméletileg átsorolhatnak, mivel van szakonként meghatározott átlag, amit teljesíteni kell. Fogalmam sincs, hogy az ELTE ezeket hogy teszi közzé, mi alapján kell kiszámolni, stb., még sosem foglalkoztam vele...
2016. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az idei gólyák esetében már számítani fog az is, hogy milyen az átlaguk, de neked még csak a krediteket figyelik.

Ha ott megvan 2 félév alatt több, mint 36 akkor egyelőre nem lehet gond. :)

2016. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!