Pécsi Szent Mór gimnázium milyen?




válasza:Viszonylag jó gimnázium, de ha nem vagy vallásos, akkor elég nehéz lesz. 2 hetente egy kötelező mise, heti 2 hittanóra.
14/l
Ui.: Most leszek 8.-os, de a gimnázium és az 5.-8. Egy épületben van.
Kapcsolódó kérdések:
Kaphatok nevek,facebook/istagram linkek?
Sziasztok! Idén 2016-ban valaki innen a pécsi Kodály Zoltán gimnázium 6osztályos-ba inenn jön valaki? (7/A)????
Egy nagyon jó középiskola tanulója vagyok, a tanulmányi átlagom 4,79. Sajnos mélyszegénységben élek, s bár sok területen érek el eredményeket (olykor egészen jókat :)), és a tanáraim is elismernek, nehézséget jelent a tanévkezdés, a hosszabb szünetek és az étkezés...
Ugye még februárban volt egy felület, ahol ki kellett tölteni az utolsó 2 évvégi jegyeidet. Jó, a 11.-eset kitöltöttem, de a 12.-set értelemszerűen üresen hagytam, nem vagyok jósnő. De most már nincs ott az a felület:S Akkor azt ők fogják kiegészíteni?
Tudnátok nekem pozitivumokat/negativumokat mondani az iskoláról?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




