Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi Szent Mór gimnázium milyen?

Pécsi Szent Mór gimnázium milyen?

Figyelt kérdés
Főleg azokat kérdezem, akik oda járnak/jártak.

2016. júl. 14. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Viszonylag jó gimnázium, de ha nem vagy vallásos, akkor elég nehéz lesz. 2 hetente egy kötelező mise, heti 2 hittanóra.


14/l


Ui.: Most leszek 8.-os, de a gimnázium és az 5.-8. Egy épületben van.

2016. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

2016 Pécsi Kodály Zoltán gimnázium!?

Sziasztok! Idén 2016-ban valaki innen a pécsi Kodály Zoltán gimnázium 6osztályos-ba inenn jön valaki? (7/A)????

Hogyan juthatnék tanulmányi támogatásokhoz? Miket ismertek?

Egy nagyon jó középiskola tanulója vagyok, a tanulmányi átlagom 4,79. Sajnos mélyszegénységben élek, s bár sok területen érek el eredményeket (olykor egészen jókat :)), és a tanáraim is elismernek, nehézséget jelent a tanévkezdés, a hosszabb szünetek és az étkezés...

E-felvételiben mindenkinek a bizonyítványából kiírogatják a jegyeit?

Ugye még februárban volt egy felület, ahol ki kellett tölteni az utolsó 2 évvégi jegyeidet. Jó, a 11.-eset kitöltöttem, de a 12.-set értelemszerűen üresen hagytam, nem vagyok jósnő. De most már nincs ott az a felület:S Akkor azt ők fogják kiegészíteni?

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Vörösmarty Gimnázium média tagozatáról?

Tudnátok nekem pozitivumokat/negativumokat mondani az iskoláról?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!