Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ambu baba újraélesztésénél...

Ambu baba újraélesztésénél nem tudom eléggé benyomni a babát. Ez bukásnak számít?

Figyelt kérdés

Gyakorlok gyakorlok, de a kijelzőnél maximum 1-2szer jelez zölden (tehát hogy jól csinálom). Egyszerűen túl kemény hogy eléggé lenyomjam, a kezem meg utána úgy fáj hogy csak na. 45 kilósan sajnos nem tudok nagyobb erőt kifejteni.


Vizsgán ez nagy gond? Vagy elég ha látják hogy jól csinálom?



2016. júl. 14. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Testtel csinálod, rádőlsz?
2016. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy szerinted ha baleset lesz és újra kell élesztened, akkor elég lesz, ha látja a beteg, hogy jól csinálod, levegőre már nem is lesz szüksége? :)
2016. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen használom a testsúlyom is hozzá, rádőlök, rendesen terdelve vagyok mellette. De nem tudok olyan erot kifejteni mint egy 80 kilos ferfi hogy kisujjbol lenyomjam.


Remelem sosem lesz szükség ra hogy ujraelesszek eloben, de szerintem az ember nem egy ontott muanyag lesz.

2016. júl. 14. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A valóság részhez csak annyit fűzök hozzá, hogy a valós életben emberfüggő az egész :) van aki nagyobb s keményebb, mint a baba.... van akit pedig kisujjal megnyomva összetörsz (pl idős nénike). Szóval a gyakorlatban minden változó :)
2016. júl. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig akárkivel beszéltem az elsősegély vizsgáról azt mondta, amit én is tapasztaltam: egy vicc az egész. Nálunk nem is kellett mindent megcsinálni, és nem nagyon nézték, hogy hogy csinálod, ha úgy nagyjából megvan az irány. Persze lehet, hogy máshol nem ilyenek, de még csak ilyenről hallottam.
2016. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább a stabil oldalfektetést" kéne gyakorolni
2016. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brandon41 válasza:
Hát ha, csepelre mész vizsgázni akkor szerintem megbuktál.
2017. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Brandon41 válasza:
Én ott vizsgáztam hétfőn és megbuktam, mert nem tudtam rendesen lélegeztetni a babán ( nem tudom miért, talán nem volt elég erős)
2017. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brandon41 válasza:
Ott full komolyan veszi az egészet, nagyon szigorú.
2017. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!