Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem - levelező tagozat babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most született meg a kisfiam. Eddig nappali tagozatra jártam a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre, most viszont levelezőre váltanék emiatt. Van valami infótok, főleg, aki oda jár levelezőre, hogy hogyan működik?


Milyen gyakran vannak tanítási napok? Mennyire veszik szigorúan a bejárást? Mennyire nehéz így elvégezni? Van valamilyen lehetőség babával bejárni, vagy mindenképp meg kell oldanom az itthoni felügyeletet?

Nagyon köszi, hogy válaszoltok!



2015. szept. 5. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha baba alatt a gyerekedet érted, akkor semmiképpen ne vidd be órára. Sírni fog meg minden, mások meg tanulnának.
2015. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!