Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az írásbeli érettségi témakörö...

Koza Baji kérdése:

Az írásbeli érettségi témaköröknél emelt szinten az is kell ami a középszinthez van odaírva vagy csak az ami az emelt szinthez?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy a két oszlopot, hogyan kell értelmezni. Az emelt szinthez ami oda van írva az a kiegészítője annak ami a középszinthez van odaírva vagy azt külön kell nézni és a középszintes nem kell? Sehol nem találtam erre magyarázatot. De egy érettségi felkészítő oldalán az emelt szintű tematikában a középszintes témák nem voltak benne ezért nem tudom eldönteni.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. júl. 14. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván kell a középszintű anyag is, elvileg arra épülne rá az emelt.
2016. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy kell azis.
2016. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emelt = A közép szinten felül még ami van emelt szintű anyag
2016. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor az emelt szintű tanfolyamon miért csak azt veszik ami az emelthez van odaírva és azt nem ami pedig a középhez?
2016. júl. 14. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a középszintűt a normál órákon megtanulod.
2016. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megmutatnád ezt az oldalt? köszi!
2016. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen tárgyról lenne szó?

Nekem van töri emelt szintű szóbeli tételem és annál hosszabban, tagoltabban részletez egy-egy a középpel megegyező témakört. Tudom írásbeli, ott viszont szerintem mint írtam is már közép + emelt. Sokan ezen buknak értékes pontokat, hogy nem figyelnek erre.

2016. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"De akkor az emelt szintű tanfolyamon miért csak azt veszik ami az emelthez van odaírva és azt nem ami pedig a középhez?"


Ezt tőlük kellene megkérdezni. Mivel nem tudjuk, milyen tanfolyamról van szó, erre értelmes választ sem lehet így adni. Az érettségi felkészítéssel alapvetően a középiskolák foglalkoznak, és ott rendesen felkészítenek.

2016. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magister Universitasról van szó
2016. szept. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!