Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogi területet érdemes...

Milyen jogi területet érdemes behatóbban tanulmányozni?

Figyelt kérdés

A jogra szeretnék jelentkezni, ezért elkezdtem utánaolvasni a képzésnek és az elhelyezkedési lehetőségeknek. Azt olvastam, hogy érdemes már az egyetem alatt valamilyen irányba elmozdulni és azt mélyebben elsajátítani, főleg olyan szakirányba melyek most vannak felfutóban és nem annyira eltejedtek. Melyek ezek a területek? Miket éri meg manapság kiemelten tanulni, amivel a későbbi elgelyezkedés is könbyebb és melyik egyetemen a legszínvonalasabb az ezzel kapcsolatos képzés?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 15. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközi jog --> Pécs
2016. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jó dolog, ha már végzés előtt elkezdesz jobban érdeklődni és belemélyedni egy szakterületbe. Nem is akarlak lebeszélni erről de azért most még kicsit korai szerintem. Majd az egyetem alatt megtapasztalod, hogy mi az, ami jobban tetszik. Ennyire előre nem lehet és nem is érdemes tervezni szerintem, ha még a középiskolából is több év van hátra ezek szerint. :)
2016. júl. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként jövőre szeretnék jelentkezni, szóval már csak 1 évem van hátra.

Még annyit hozzátennék a kérdésemhez, hogy azt is leírnátok miért pont azt a szakirányt tartjátok a legelőremutatóbbnak.

2016. júl. 15. 10:19
 4/4 anonim válasza:
Infokommunikacio
2016. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!