Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Egyetem Műszaki Menedsz...

Óbudai Egyetem Műszaki Menedszer szakra szeretnék jelentkezni, milyen tantárgyakból érdemes külön készülnöm, hogy megálljam a helyem?

Figyelt kérdés
Leérettségiztem 2 éve, elvégeztem OKJ-n a logisztikai ügyintéző és szállítmányozási ügyintéző szakot. Jelenleg egy autóipari multinál dolgozom logisztikai gyakornokként. Jövőre szeretnék jelentkezni levelezőre. A pontjaim alapján felvennének most is, de szeretnék egy évet ráfeküdni azokra a tantárgyakra amik ott nagyon szükségesek. Mit ajánlotok?

2016. júl. 11. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden reál tárgyból egy keveset meg van elég sok gazdasági tárgy is.


Nézz tantervet, mert hiába tudod például a középiskolás matekot ott nem azt kérdezik, hanem egyetemi anyag van.

És hogy az mi, azt csak a tanterv alapján fogod megtudni.

Természetesen a középiskolás is kell, de az az alap.

2016. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én, meg pár volt osztálytársam is ott végeztünk (hát na)

haverjaim nem voltak minta tanulók középiskolában, érettségi is kb szín hármas lett, mégse volt egyiknek se különösebb baja tárgyakkal, 7 helyett 8, vagy 9 félév alatt végezték el őket, ami annyira nem vészes szerintem


esetleg egy kis ökonómia átnézése amit ajánlanék, vagy ha nem szereted a matekot, akkor azt (de az is jól felépített, szóval nem gáz)

hajrá

2016. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!