Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE ÁOK! Aki albérletben...

SZTE ÁOK! Aki albérletben lakik, mennyire marad ki a közösségi életből?

Figyelt kérdés
Sajnos koliba esélyem sincs bekerülni, nem állunk elég rosszul anyagilag (legalábbis papíron), de egyébként is találtunk egy elég jó albérletet (volt oszt.társaimmal költözünk (csak én leszek orvosis)).
2016. júl. 20. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is most megyek oda, én is albiba, és én is gondolkoztam ezen, de szerintem annyira nem maradsz/maradunk ki. :D
2016. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem ÁOK-os vagyok, de szerintem nincs félni valód. Csoportársakkal amúgy is lesz lehetőséged összebarátkozni, plusz sok az egyetemi buli\rendezvény is. Ponthatárok kihirdetése után amúgy is meg fogjátok egymást keresni Facebookon, így már nem is lesz akkora a határ a kolis-albérletes emberek között. :)
2016. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!