Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megérné átjelentkezni vagy sem?

Megérné átjelentkezni vagy sem?

Figyelt kérdés
Gyógyszerészetire járok,de mindig is orvos akartam lenni. Tetszik ez a szak is,de folyton nyomja a lelkem a hülye orvosi. Nehéz helyzetben vagyok,2. évem fut majdnem üresen, ez lenne a harmadik. Dolgozok egy helyen diákként,de akkor hagyhatnám azt is ott,bár foglalkoztatnak főállású kollégákat is,nem hiszem hogy a főnök belemenne,hogy megint visszategyen ebbe a pozícióba.(diákokat jobban megéri foglalkoztatni),nem mellesleg ciki,hogy ennyit vacillálok,nem jó a családi hátterem és teljesen kiégtem a sok csalódástól. Hogy kéne döntenem? Semmi se tetszik soha...
2016. júl. 20. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod mik az anyagi lehetőségeid. Államisra nem hiszem, hogy átvesznek, de egy próbát megér, ha utána jársz. Új felvételivel, ha meg vannak a pontjaid, akkor sima ügy. Ez esetben két félév passzív, ne iratkozz ki jövő szeptemberig, és következő szeptemberben kezded az orvosit van még 10 államis féléved, ha jól értelek, vagy a mostaniakból fizetsz vissza és akkor több.
2016. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!