Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek váltsak iskolát?...

Szerintetek váltsak iskolát? Megérné?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba járok. Viszont nem érzem jól magam itt. Kb. 3-4 személlyel vagyok jóban az osztályból. Egyedül érzem magam. És szerintem a tanári kar is eléggé rossz egy-két kivételt leszámítva.

Már kinéztem egy másik iskolát csak félek, hogy ott se lesz jó és megbánom. Ti mit tennétek a helyemben?



2015. szept. 28. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség azért iskolát váltani, mert nem sok barátod van még. Az én lányomnak szinte egy barátja sincs az osztályból, mégsem gondolkodik azon,hogy sulit váltson. A másik suliban sem biztos,hogy jobb lesz , lehet még rosszabb .
2015. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már 10.-es vagyok. Tavaly év végén (április-májusban) viszont kezdtem már egy kicsit jobban érezni magam és úgy tűnt, hogy mégsem lesz rossz ez a suli.

De most... Megint ott tartok mint tavaly ilyenkor hogy nem érzem jól itt magam.

2015. szept. 28. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd végig az ismerőseidet, és csak olyan iskolába menj át, amit ajánlanak. Cseberből vederbe nem érdemes menni. Általánosban jól érezted magad?
2015. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általánosban igen, jól éreztem magam. Főleg az utolsó két évben
2015. szept. 28. 16:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennek az iskolának ahova most járok nincs túl jó híre, mármint elég sokan szidják
2015. szept. 28. 16:55
 6/6 anonim válasza:

Ugyan ez történt velem is. Az utolsó 2 évem bulinak tűnt a mostaniakhoz képest

képest.

Rosszak a tanáraim, az osztályomban a fiúk a 12 éves cseszegetős korszakukat élik, amit én nem viselek jól.

A helyedben körül néznék az iskolák között, véleményekért érdeklődnék, és ha úgy látnám, mennék...én 12.-es vagyok.

Igazából engem főleg a tanárok zavarnak,ilyen rossz tanáraim az életben nem voltak összességében. Pedig most jön csak az érettségi.


Nézz szét a sulik között, nem kell tudni erről mindenkinek,sőt.. És te is nyugodtabb leszel.

Szóval hajrá, és kitartást!:))

2015. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!