Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami jogunk, ha így...

Van valami jogunk, ha így beszéltek velünk a titkárságon? Fontoss

Figyelt kérdés

Erdélyi vagyok,holnap kezdődnek a felvételik az egyetemekre.

Két szakra szerettem volna menni, mert egyikre nagyon húzós bejutnom.

A legtöbb szakon már kb 1 hete lehet tudni a felvételi időpontját, az egyikre amelyikre szeretnék,még most sem.

Napok óta igérgetik,hogy na majd holnap kirakják az oldalra, na majd délután stb.

Tegnap mi telefonáltunk be, lekezelően beszólt,hogy megmondták szépen, szerda délután ki lesz rakva.

De persze semmi.

Egyik barátnőm,aki szintén ide jönne,ma délelőtt betelefonált,hogy akkor mi van az időponttal? És szó szerint ordibáltak rá, hogy majd ki lesz rakva. Azt mondta,életében sosem beszéltek ilyen csúnyán vele. Van joguk ehhez?

És hogy lehetnek ilyen hazugok? Nekem ettől függött, hogy iratkozzak-e a másikra is,mert ha egyszerre teszik nem juthatok el 2 helyre.

Utolsó napig(máig) húztam halasztottam az iratkozást a másikra, ma újra bekellett betegen utazzak vonaton100 km-t. Holnap újra és holnapután újra.


Nagyon idegesít a dolog, pláne, hogy ők kiabálnak...

Mit gondoltok?


2016. júl. 21. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak azzal beszélnek csúnyán, lekezelően aki hagyja.
2016. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Oké,de mégis hogy kellett volna kezdje?

Feltette a kérdést és már ordibált.

Ha meg visszafelesel nem lett volna baja belőle?

2016. júl. 21. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom no name egyetem és büfészak.
2016. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A lekezelő beszéd nincs törvénybe iktatva, így igen, joguk volt rá.
2016. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem noname, itt az egyik leghíresebb egyetem, még Mo-ról is járnak.
2016. júl. 21. 14:11
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Ja hogy nem is magyar egyetem, elnézést, ha ezt tudom nem is válaszolok.


Nem mellesleg Romániában az összes egyetem könnyű, kb. olyan nehéz ott bárhol diplomát szerezni, mint Magyarországon leérettségizni.

2016. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Oda volt írva, hogy Erdély.

Miért,te talán kijártál itt is, és Magyarországon is egy-egy egyetemet?

2016. júl. 21. 14:18
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Csak azt írtad, hogy erdélyi vagy, attól még felvételizhetsz magyar egyetemre (itt is vannak szakok ahol kötelező a szóbeli beszélgetés).

Agyi szint: elégtelen.


Nem, csak a felsőoktatásban tanítok és alaposan ismerem a követelményeket a magyar felsőoktatási intézményekben és a román követelményrendszereket is ismerem, meg még pár más külföldi országét is.

2016. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát, akkor szerencsém van ;)

Egyébként köszönöm a minősítést is...

És ki beszélt szóbeli beszélgetésről ?

2016. júl. 21. 15:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne jelentkezhetnél egyszerre több helyre is? Azt oda mész majd el felvételizni, amelyik helyre majd akarsz, nem? Majd eldöntöd, hogy melyikre mész, amikor meg van az időpont, de jelentkezni jelentkezhetsz bármelyikre, akár többre is, nem?
2016. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!