Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami jogunk, ha így...

Van valami jogunk, ha így beszéltek velünk a titkárságon? Fontoss

Figyelt kérdés

Erdélyi vagyok,holnap kezdődnek a felvételik az egyetemekre.

Két szakra szerettem volna menni, mert egyikre nagyon húzós bejutnom.

A legtöbb szakon már kb 1 hete lehet tudni a felvételi időpontját, az egyikre amelyikre szeretnék,még most sem.

Napok óta igérgetik,hogy na majd holnap kirakják az oldalra, na majd délután stb.

Tegnap mi telefonáltunk be, lekezelően beszólt,hogy megmondták szépen, szerda délután ki lesz rakva.

De persze semmi.

Egyik barátnőm,aki szintén ide jönne,ma délelőtt betelefonált,hogy akkor mi van az időponttal? És szó szerint ordibáltak rá, hogy majd ki lesz rakva. Azt mondta,életében sosem beszéltek ilyen csúnyán vele. Van joguk ehhez?

És hogy lehetnek ilyen hazugok? Nekem ettől függött, hogy iratkozzak-e a másikra is,mert ha egyszerre teszik nem juthatok el 2 helyre.

Utolsó napig(máig) húztam halasztottam az iratkozást a másikra, ma újra bekellett betegen utazzak vonaton100 km-t. Holnap újra és holnapután újra.


Nagyon idegesít a dolog, pláne, hogy ők kiabálnak...

Mit gondoltok?


2016. júl. 21. 13:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak ilyen esetben + pénzkidobás a semmire.

Átszámítva kb 50 euro a beritkozás bármelyik szakra.

Normálisan úgy kellene, hogy kiteszik az időpontot, a diák pedig egyeztet melyikre tudna elmenni, melyik nem esik egy időpontra.

2016. júl. 21. 19:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2016. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Melyik szak egyébként?
2016. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvű szak?
2016. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!