Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetem - Szabadbölcsés...

Pannon Egyetem - Szabadbölcsészet. Vélemények?

Figyelt kérdés
Idén oda felvételiztem első helyen, és szeretném tudni, hogy mik a tapasztalatok, vélemények a szakkal kapcsolatban? Milyenek az oktatók, mennyire nehéz a tananyag?

2016. júl. 21. 15:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
35%
Szabadbölcsészet? Meki vagy könyvtár... teljesíthet
2016. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
43%
Büfészak.
2016. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
Könnyen emészthető, nem nehéz szak, csak nincs sok értelme.
2016. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%
Szabad bölcsészetnek semmi értelme nincs...
2016. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de ennyi erővel melyik szaknak van értelme ma ebben az országban? Ha nincs protekciód kitörölheted a segged.

Egyébként meg jó, hogy mind ennyire tudjátok milyen is ez...

Lehet, hogy filizófiai vagy etikai szakirányú végzettséggel a mekiben végzem, de legalább azt tanulom, ami érdekel.


A továbbiakban hasznos válaszokat várok azoktól, akik tényleg oda járnak.

2016. júl. 21. 22:10
 6/36 anonim ***** válasza:
33%
Elég sok szaknak van értelme ebben az országban. A szabad bölcsészet nincs köztük. Onnan tényleg a mekiben végzi az ember.
2016. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon sok szaknak van értelme és protekció nélkül is simán el lehet helyezkedni ha versenyképes diplomád van, még akkor is ha pályakezdő vagy.


Ez nem erős túlzás ez hatalmas butaság és örülj, hogy szépen fogalmaztam.


Nagyon örömteli dolog, hogy azt tanulod, amit akarsz, extrém módon boldog vagyok emiatt.

De még fel se vettek, akkor honnan is tudod, hogy azt tanítanak amit szeretsz? Tantervi hálót néztél?

A tárgynevek nem mindig tükrözik jól a leadott anyagot...


Én csak 60%-ban tanulom azt amit szeretek a többi 40% szívás, de én diploma után 3 évvel fogok keresni nagyságrendileg 350 ezer ft nettót, te meg nagyságrendileg 150 ezer ft nettót, de hé, a mekibe ingyen tudsz kajálni :)

2016. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Ötlet: legyél bölcsészmérnök.
2016. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"De még fel se vettek, akkor honnan is tudod, hogy azt tanítanak amit szeretsz?" Onnan, hogy fent van az oktatási tervezet a honlapon.

Egyébként meg nagyon magabiztos vagy ahhoz képest, hogy még le se diplomáztál. Honnan tudod, hogy megkapsz majd 350.000 forintot és nem végzed majd te a mekiben, vagy nem leszel közmunkás?


Egyébként arra nagyon kíváncsi lennék, hogy a válaszolók közül hányan is járnak erre a szakra... Vagy hogy miért nézik ezt a szakot ennyire le. Tudom, hogy a bölcsészeket mindig, minden más karon tanuló lenézi, de egy mérnök is lehet olyan sötét, mint a Marianna-árok feneke...

2016. júl. 21. 22:27
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja, és mégvalami! Mi ez a McDonalds mánia? Éhesek vagytok?
2016. júl. 21. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!