Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépi forgácsolóként lesz-e...

Gépi forgácsolóként lesz-e lehetőségem néhány tárgyat leadni gépészmérnökin?

Figyelt kérdés
Idén végeztem gépi forgácsolóként, gondolom lesz hasonló tárgy mérnökin is. Van arra mód, hogy nekem az ehhez kapcsolódó tárgyakból ne kelljen levizsgáznom vagy jelent-e bármi előnyt is?
2016. júl. 22. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gépi forgácsolás van-e gépészmérnöki szakon, azt nem tudom, de az biztos, hogy hivatalosan csak olyan tantárgyat fogadtathatsz el, amit felsőoktatási intézményben teljesítettél, mivel kredit csak azért jár. Az más kérdés, hogy szakmailag nyilván jobban képben leszel, mint azok, akik nem végeztek hasonló szakmát.
2016. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak egy régi ismerős hozta ezt fel, de éreztem, hogy nincs valóságalapja. :) Köszönöm a választ!
2016. júl. 22. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi előnyt nem jelent, azon kívül, hogy lesz egy kis rálátásod a témára, illetve nem először hallasz majd dolgokról. Ahogy az előttem lévő is írta, sajnos tárgyakat nem fogadnak el, csak akkor ha más felsőoktatási intézményben/más szakon csináltad meg és a tematika lefedi az aktuális tárgy 70%-át.
2016. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!