Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pont ott parti közvetítés 2016?

Pont ott parti közvetítés 2016?

Figyelt kérdés
Van esetleg valamilyen online vagy tv közvetítés ahonnan lehetne követni az eseményeket?Felvin pár hónapja mintha olvastam volna,hogy lesz netes közvetítés,de már nem találom sehol.Köszi,ha valaki tud segíteni!

2016. júl. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is épp a napokban gondoltam erre, mert nincs tv-nk. De érdekelne, mi történik. Remélem lesz netes közvetítés.
2016. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja,nagyon jó lenne...tv közvetítés melyik csatornán szokott lenni?
2016. júl. 23. 20:34
 3/6 anonim válasza:
Hova mennek tovabb es hany pontotok lett?😃
2016. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. ugyanazok vagyunk itt, sokszor leírtam már ezt :D De szívesen válaszolok, úgy is már csak 2 napig aktuális :D 446 KRE pszicho levelező. :) Te?
2016. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az Eduline ki fogja írni. 2 éve élőben tudtam nézni :) szóval kedden menjetek fel Eduline-ra is tuti lesz valami fent. Én is írtam már. BCE-nemzetközire jelentkeztem :) 465
2016. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
440 szte pszicho
2016. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!