Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapott valaki hatralányos...

Kapott valaki hatralányos helyzetet rendszeres gyermekvédelmire idén? (2016) Nagy segítség lenne.

Figyelt kérdés
Rendszeres gyermekvédelmi, hátrányos helyzet, 2016, felvételi , felvi

2016. júl. 17. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem, mert nem jár rá. Hátrányos helyzet nem azonos a gyv-ben részesüléssel. NAgyon nem.
2016. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tavaly is ezt momdták de én megkaptam a 40 plusz pontot rá, a húgom viszont most nem...
2016. júl. 17. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elutasították amikor csak a gyermekvédelmit töltöttem fel. Kellett hozzá a hátrányos helyzet igazolása is hogy megkapjam a plusz pontot. Lehet hogy neked elfogadták tavaly, de a törvény szerint nem elég a gyermekvédelmi így tesódnak sincs joga fellebbezni ez ellen
2016. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt meg pláne ne mondja a tesód, hogy te megkaptad.
2016. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegy mert ha nincs meg a plusz 40 pont akkor is felvettek volna :) csak ez eléggé kicseszés h mások megkapják csak mert olyanhoz kerül a doksi, aki jószívű? Nem sajnálom tőlük de ezt így már meg lehetne fellebbezni hátha akkor elfogadják főleg ha több ilyen ember van.
2016. júl. 17. 21:20
 6/7 A kérdező kommentje:
És aki megkapta attól mellesleg már nem vehetik el visszamenőleg (direkt megkérdeztem)
2016. júl. 17. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ismersz ilyet akinek elfogadták és hajlandó elismerni akkor talán irhatsz nekik. De akkor sem fognak hugod javára dönteni. Vagy annyiban hagyják vagy újra vizsgálják ezeket, bár kétlem.
2016. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!