Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen már nem kellenek a...

Egyetemen már nem kellenek a gimis cuccok, ugye? Most felvételizők, kidobtatok már mindent? :D

Figyelt kérdés

Józan ésszel sejtem, hogy nem a gimis füzetekből fogok tanulni, de millió matek-töri-nyelvfüzetem van például, és nem tudom, hogy ki merjem-e dobni?

Turizmusra fogok járni, ha minden igaz, ott pedig van pl matek, de gondolom már nem kellenek a régi füzetek, ugye?:D

A könyvekre sem lesz már szükségem?

Sok helyet foglalnak, szóval szeretnék már megszabadulni tőlük:D



2016. júl. 24. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én nagyon parázós vagyok, szóval inkább mindent beraktam a kamrába egy dobozba. Na meg mellék indok, hogy öcsémnek még lehet kelleni fognak. :D

De egyébként is, a biosz tankönyveimet, meg a kémiákat, emeltes könyveket, na meg a függvénytáblázatot biztos, hogy nem fogom kidobni. Azoknak szerintem még hasznát veszem.

Viszont ha nem lenne tesóm akkor az összes füzetet és könyvet elégetném. Össze ülnénk barátnőimmel és tábortüzet raknánk belőlük. Persze azokból, amik nem kapcsolódnak a szakunkhoz. xD

A könyveket viszont ha jó állapotúak eladhatod. Sokan szoktak így eladni/venni, csak az a baj, hogy mostanában minden évben változtattak rajtuk valamit.

2016. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elégetni a könyveket elég primitív dolog lenne, ezt nem ajánlom.


Ami jó állpotú, próbáld meg eladni, esetleg a volt sulid könyvtárába menj be és kérdezd meg, hogy nincs-e szükségük a könyveidre, mert neked nem kellenek.

Utolsó esetben a szelektív gyűjtőbe dobd.


Atlaszt, függvénytáblát, szótárakat, nyelvkönyveket, szöveggyűjteményeket megtartanék, a többi nem fog kelleni.

2016. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A matek könyv még jól jöhet.
2016. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ketteske, ez csak egy bugyuta ötlet volt, könyveket nem, max füzeteket égetnék el, de azt is csak amolyan "túl éltünk öt évet" hévben. Nyugi. :D

Egyébként kérdező, kettes jó ötleteket adott. :)

2016. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se fog kelleni.
2016. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én orvosira megyek, a kémia-biosz könyveket megtartottam, egyrészt a kémia hátha kell majd még valamire első félévben, másrészt szeretnék majd később magántanítványokat találni.


Az öcsém is most kezdi a gimit, ezért a jobb állapotú könyveim nekiadtam, a rosszabakat + füzeteket én már kidobtam.

2016. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezeken már túl vagyok, ami a tesómnak most szeptemberben kell a gimikezdéshez, azt már odaadtam neki, a kémiát, amire biztos, hogy nem lesz szükségem többet eladtam.

De a sulis könyvtár nagyon jó ötlet, köszönöm, ott biztosan nem veszne kárba!

Köszi mindenkinek az ötleteket, a tűz pedig nálunk is szóba jött, de ez tényleg csak szórakozás lenne, nem vagyunk őrültek, meg semmi:D

2016. júl. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!