Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Debreceni egyetemen...

Milyen a Debreceni egyetemen a gólyatábor? Elmenjek?

Figyelt kérdés
Btk-ra jelentkeztem, de nem túl sok kedvem van menni gólyatáborba, milyen szokott lenni? érdemes elmenni?

2016. júl. 24. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

GTK-ra jelentkeztem, nem megyek gólyatáborba, mert dolgozok. Ha lenne időm sem mennék el, mert úgyis megismerem majd azokat akiket megkell ismerjek, az órák/szívás úgyis összehozza az embereket. :)

Amúgy az egész egy nagy buli, ha szeretsz szórakozni akkor jó, és az első napokban könnyebb lesz, mert csak van olyan akihez hozzászólj, stb. :) De ha nyitott ember vagy, úgyis találsz már az első hetekben ismerősöket.

2016. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinten DE BTK-ra jelentkeztem és én mindenképp elmegyek. Azt hallottam barátoktól, hogy nagyon jó szokott lenni, nem fogom megbánni. Egyébként is szeretek szórakozni, ugyhogy ki nem hagynám. Szerintem nekem szükségem van arra, hogy már így az elején összerázódjak a csapattal, megismerjem azokat, akik majd éveken át lesznek a közelemben 😊 remélem ott találkozunk! Egyébként milyen szakra jelentkeztél?
2016. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szociologiara és te?

Én nem ellenzem a bulizast de lehet nekem dok lenne ez a tábor.

2016. júl. 24. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nem ér egy tábor se, hogy hitelt vegyél fel azért, hogy elmenj. Ha neked sok, akkor nyugodtan kihagyhatod, semmi hátrányod nem lesz belőle.
2016. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Hanem hogy szeretek bulizni,de nem napokon keresztül és főleg nem késő estig és azért lenne ez sok és hosszú nekem.
2016. júl. 24. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichológiára. Személy szerint nagyon várom már a gólyatabort, de tényleg nem hiszem hogy nagy hátrányos lenne belőle, ha kihagyod. Nem mindenki szeret, bír több napon át bulizni, nincs is ezzel semmi baj.
2016. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg én is pszichológiára megyek, még nem biztos, hogy elmegyek, nem vagyok nagy bulizós, de erről rengeteg jót olvastam a gólyatáborról 😄
2016. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
GTK-ra jelentkeztem, de én nem hagyom ki. Nővérem 2 éve volt, és mondta, hogy butaság lenne nem elmenni.
2016. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én tavaly voltam a DE-BTK gólyatáborában. :) Én is nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy menjek-e, mert szeretek bulizni, de egy héten keresztül nem biztos, hogy élvezném. De nem bántam meg, sőőt...! Menj el, nagyon jó buli és ha nem akarsz, egész héten minden nap bulizni, inni, tombolni, akkor nem kell. Számomra az első nap eléggé lightos volt, ismerkedtünk a csapattársakkal, összeültünk, beszélgettünk. Egyébként csoporttársaimmal arra lettünk figyelmesek, így az első év végén, hogy azok az emberek akik a GT-ben ugyanabban a csoportban voltak, az egyetemen is ugyanabban a baráti társaságban vannak. Persze ez nem szentírás, de nagyon meghatározó a gólyatábor. Ajánlom mindenképp!
2016. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szia, szintén DE-BTK-ra jelentkeztem. Én szeretnék elmenni a gólyatáborba mivel elég jókat mondtak róla :) Legalábbis adok neki egy esélyt, hátha összejön egy jó kis csapat. Remélem ott találkozunk! :D
2016. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!