Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Korhazi onkentes munkaval van...

Korhazi onkentes munkaval van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A kotelezo 50 oramat dolgoznam le egy korhazban. Milyen feladatokat szoktak kapni a diakok? (Sajnos nem vagyok egy eros alkat, igy beteghordonak nem igazan lennek alkalmas).

Azzal tisztaban vagyok, hogy befoghatnak felmosni, takaritani, akar agytalat sikalni, hisz ez is hozzatartozik a munkahoz, de azert ugye mondjuk a veres tuket meg fertozo dolgokat nem nekem kell osszeszedni?



2016. júl. 24. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En korhazban dolgozok de vannak nalunk ilyen tanulok akik most vegzik az 50 orat. Ha teheted kerd magad gyerekosztalyra. Meselned kell a gyerekeknek, jatszhatsz veluk. Reggelit kioszthatod. Semmi kulonos. A veres es egyeb veszelyes hulladekot nem veled fogjak ossze szedetni.

Ha egy fekvo osztalyra mesz akkor olyanokban kell segedkezned mint peldaul az etetes, agyazas, reggeli kiosztas, meg kuldozgetnek papirokkal jobbra balra :)

2016. júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom :)
2016. júl. 25. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!