Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lesz...

Szerintetek mennyi lesz holnap a ponthatár a Corvinuson?

Figyelt kérdés

Gazdálkodási és menedzsmentre várom a tippeket. Nagyon sok embernél láttam, hogy 460-470 + pontja van, vajon megemelkedne ilyen magasra, vagy csak azok írtak ide, akiknek ilyen jól sikerült? Vajon vannak ilyen 420 pont alattiak is?

Államira szerintetek mennyi lesz? És a fizetősre?

Tudom, hogy kedden kiderül, de már annyira izgulok... :)



2016. júl. 25. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A tavalyi pont +-10 pont.
2016. júl. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
420 alattiak??? Miről beszélsz? Erre a szakra kp ponthatár van, 448. Ez alatt államira nem kerülhetsz be.
2016. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
420 pont alatt azt értem, hogy van-e olyan ember, akinek 420 pont alatti eredménye van, vagy csak ilyen 460 és afelettiek.
2016. júl. 25. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen logikával gazdasági szak? Hmm.. lesznek még itt bajok. :D

Akik ide írtak azoknak a száma 1-10 között ingadozik maximum, tavaly 250 embert vettek fel (állami+önköltséges), szóval még az 5% pontját sem tudhatod. Ebből levonni következtetést nem lehet. Főleg, hogy sok ebből kamu.

Na de tavaly államin a ponthatár 455 volt, önköltségesen meg 429.

Ezután eldöntöd, hogy könnyű volt-e az érettségi, szerintem nem igazán volt ördöngős, megnézed a jelentkezők számát a tavalyihoz képest.

Tavaly: 471

Idén: 542

Ebből leszűrhető, hogy a ponthatár csökkenése nem igazán várható, sőt egy picike emelkedés a reális, vagy a stagnálás.


Így a 420 pont alattiak nem tudom, hogy jönnek ide, hiszen még önköltségesre sem fognak bejutni, nemhogy államira. Ez a szomorú helyzet.

Szóval biztos vannak, de inkább szomorkodnak, vagy imát mondanak egész nap a csodáért.

2016. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is a magas pontosokhoz tartozom, nem kértem kritikát és logika minősítést. Nem is értem, miért kerestél benne logikát, csupán egy szimpla kérdésvolt, ugyanis nem ismerem a Corvinusra jelentkezők általános átlagát, hogy vannak-e olyanok, akik megkockáztatják kevés ponttal is, vagy csak a magabiztosaké a terep.

Várhatóan én is úgy láttam/látom, hogy emelkedni fog mindkettő ponthatára,fe kíváncsi voltam mások véleményére is, pl. hogyan áll ehhez egy 420 pontos (ha van itt ilyen).

2016. júl. 25. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Továbbra is baromságokat beszélsz. Ne magyarázkodj, inkább szimplán tanulj belőle, és máskor majd legyél okosabb. Inkább örülnél, hogy valaki reális kritikát fogalmaz meg feléd, amiből tanulhatnál.

Szerinted aki előre tudja, hogy nem fogják felvenni, hogy állna a témához? Márpedig akinek 420 van az tudja, hogy nagy csoda kell, hogy felvegyék.

Nem magabiztosság kérdése ez, vannak ponthatárok, tudod mennyi a ponthatárod, és mit próbálnál meg? Fel se vesznek, hogy megpróbáld 420 ponttal.

2016. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!