Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei érettségik mennyivel...

Az idei érettségik mennyivel voltak nehezebbek vagy könnyebbek az előző évek vizsgáinál?

Figyelt kérdés
Van valami információ róla, hogy idén milyen eredmények születtek, úgy átlagban? Vagy akik most írták, hogy érzik, a tavalyi könnyebb lett volna?
2016. júl. 25. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag idén sokkal könnyebbek voltak, de ez csak egy általános vélemény, amit mindenhol olvasni lehetett. Ettől függetlenül sokaktól hallottam, hogy nem születtek olyan szuperjó eredményeik.
2016. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általánosságban ugyanolyan nehezek voltak.
2016. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én néztem a tavalyiakat. A magyar számomra egy szinten volt, a történelem idén könnyebb volt és a matek is.
2016. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az emelt kémiáról tudok nyilatkozni, mert tavaly és idén is voltam. Szerintem a tavalyi feladatok joval nehezebbek voltak, az idei feladatsor sokkal barátságosabb volt.
2016. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szaktanárok és sok érintett diák szerint is átlagban az idei érettségik könnyebbek voltak, főleg a matematikára mondják ezt a legtöbben.
2016. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Matematika emelt sokkal könnyebb volt. Közép magyar is mintha könnyebb lett volna. Közép töri és közép angol pedig nagyjából megegyezett a tavalyival nehézség szempontjából.
2016. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden évben azt mondják, hogy könnyebb volt, mint a tavalyi. -.-
2016. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!