Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek szerint már megvannak a...

Ezek szerint már megvannak a ponthatárok? :O

Figyelt kérdés

A felvi facebook oldala ezt írta az egyik posztban: ,,A Pont Ott Parti házigazdája, az Animal Cannibals már nagyon készül, de a ponthatárok kedd 20 óráig még titkosak..."


Tehát már rég megvannak csak titkosak, senki nem láthatja még őket? :O



2016. júl. 25. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nincsenek meg. Addig titkosak, mert azelőtt a közönség nem tudja. Ez nem azt jelenti, hogy megvannak.
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Vagy nem kell szó szerint venni az esetlen fogalmazást...
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát...mivel nem kedd este 8 órakkor kezdik el futtatni az algoritmust és feltölteni az adatbázist, így igen, a ponthatárok már nagy valószínűséggel meg vannak határozva.
2016. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-as! én is ugyanerre gondolok
2016. júl. 25. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megvannak, ettől függetlenül szerintem holnap még változtathatnak rajta ha valami hibát találnának.
2016. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Miből gondolhatjuk, hogy már lefutott az algoritmus?
2016. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs is, de holnap délutánra biztosan meglesz. Nyilvánvaló, hogy nem a kihirdetés előtt két perccel fogják ezt az egész "besorolást" megcsinálni. Meg valószínűleg utána ellenőrzik is, mert ki tudja, mikor kattan be a rendszer.
2016. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk logikusak. Ha nekem kéne ekkora mennyiségű adatot pontosan megadni egy adott időpontra, tuti előbb megcsinálnám és 2-3x átellenőrizném, mielőtt milliók tudtára adom az eredményt, mert nem akarom, hogy hibás legyen. Egészen biztos vagyok benne, hogy már megvan az eredmény, csak még ellenőrzések futnak, aztán migrálják az adatokat a táblázatokba és 8kor elérhetővé teszik. Ennek van értelme. Annak nem, hogy 7.55kor még fut a program, amiért aztán felelősséget kellene vállalnom. Normális ember ilyet nem csinál.
2016. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Izgi
2018. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meddig lehet

fellebbezni ?

2018. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!