Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Örültök annak, hogy a ponthatá...

Örültök annak, hogy a ponthatárok már 2-3 napja megvannak? Csak titeket szívatnak?

Figyelt kérdés
A pontok már rég megvannak, az egyetemek már napok óta megkapták a felvettek listáját. Csak PR érdekek miatt nem hozzák előbb nyilvánosságra.
2012. júl. 24. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És? Mi van vele? Hát kell vmi egységes időpont, amikor bejelentik az összeset.
2012. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most lázadjunk fel, hogy miért nem teszik közé azonnal a ponthatárokat, amint meghozzák azokat? :D Vagy mégis mi volt a célod ezzel a kérdéssel? Tovább idegesíteni és cukkolni a felvételizőket? :)
2012. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nappal hamarabb vagy később, egyre megy.
2012. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis túlzás, hogy 2-3 napja meglenne, inkább fél napja van meg.
2012. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bennfentes körökből tudom (nem fogom részletezni, vagy elhiszitek, hogy tényleg tudom, vagy nem), hogy a teljesen végleges ponthatárok tegnap dél körül lettek meg. Azóta szépen rendszerezik, hogy egyszerre nyilvánosságra hozhassák őket. Amúgy ha valakinek nagyon sürgős, és nem bírja kivárni ezt a pár órát, akkor próbálkozhat felkeresni az egyetemen az adott kar dékánját, vagy a rektort, de szerintem nem éri meg.


Kisebb létszámú szakokra vagy kisebb pontossággal lehet, hogy már 2 napja tudták, de ilyen szinten az is működik, hogy átlagolod az előző 3 évi ponthatárokat, és hozzáadsz 15-öt (ugye most 20 ponttal lehet többet szerezni), ezt simán megteheti bárki (felvi.hu). De csak tegnap dél óta vannak meg véglegesen.

2012. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen PR? Kinek PR? Kinek hasznos? Mit gondolsz, mennyi munka van ekkora mennyiségű adattal, hogy minden pontos és jó legyen? Mi tenne téged elégedetté?
2012. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem pénteken lettek meg a pontjaim és 0 pontom volt...

A poén, h nem értem miért? Az Oktatási Hivatal még mindig nem válaszolt... szal én idén nem megyek egyetemre.

2012. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ők hibáztak és lenne elég pontod, fellebbezel és felvesznek. Nem kell feladni rögtön. Csak járj utána miért 0 a pontod.
2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irtam már a felvi jogásznak is. Akk az okatatásiak még mindig nem válaszoltak, de az edicatio iroda igen. Szerintük is a fellebbezés maradt, amit az ügy után 14 napig tegyek meg. Megvolt. Most várok. Közben voltam szte ehök irodában is, és ott is kérdezősködtem, h mit tehetnék most. Ők is ezt ajánlották vagyis a fellebbezést. Am naná, h nem adom fel, szétrugom a seggüket! Elegem van belőlük! E felvételit soha a büdös életben! Maradjon mindenki a papirnál!
2012. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Mindig ez megy
2016. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!