Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok a kollégiumot? (Most vettek fel a KRE-re (Budapest) )

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok,most vettek fel egyetemre. Budapesten csak átutazóban járok a Keletiben,illetve 3 évente 1 hetet rokonoknál.

Kolira gyakorlatilag esélyem sincs egyke gyerekként,magas havi jövedelemmel. Az egyetlen pozitívum,hogy messze lakom Budapesttől (Szombathely).


Eredetileg úgy terveztem (volna),hogy első évben koli,amíg nem találok csoporttársakat,akikkel ketten-hárman tudunk saját albérletbe menni.


De ezek szerint nincs más választásom,mint magamnak keresni albérletet,és úgymond "idegenekhez" bemenni?


Ti,mit tennétek ezesetben,ti hogy oldottátok meg?


Ápolt,nem dohányzó,nem alkoholizáló,jól nevelt srác vagyok (saját,és a környezetemben élők véleménye szerint :) )

18F


2016. júl. 26. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Van-e valamilyen lehetőség (facebook csoport vagy bármi),hogy esetleg Károlis hallgatókkal tudjak egy albiba költözni?
2016. júl. 26. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen szakra vettek fel? :)
2016. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Japán
2016. júl. 26. 23:06
 4/4 Eszter76 ***** válasza:

Én annak idején Szombathelyre jártam. :-) A szüleim segítségével kivettünk egy lakást és meghirdettem a fősuli faliújságján, hogy albérlőtársakat keresek. :-) 1 hónap után jött is 2 lány a másik szobába - teljesen rendben volt, onnantól megosztottuk a költségeket.

De az más világ volt, még nem is létezett Facebook. :-)

Nem tudom, manapság hogy van, de lehet, hogy érdemes lenne körülnézni az egyetemhez kapcsolódó honlapokon, esetleg fordulj tanácsért a Hallgatói Önkormányzathoz, ők biztos segítenek.

Ráadásul BP-en sajnos az egekben vannak az albi árak... szóval sok sikert!

2016. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!