Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci egyetem kollégium,...

Miskolci egyetem kollégium, vélemény, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy most vettek fel a GÉIK-ra logisztikai mérnöknek.

Szeretnék kollégiumra jelentkezni ugyanis 250 kmre van tőlem az egyetem. Mi a véleményetek a Bolyai kollégiumról, Uni-Hotelről, és az albérletről ?

Másrészt már két napja tart a jelentkezés én viszont semmilyen oldalon nem találtam semmi információt, hogy hogy kell jelentkezni és mit kell beadni.

Nagyon várom válaszotokat mert nagyon sürgős lenne !

Köszönöm(annak örülnék a legjobban ha ME-s válaszolni)



2016. júl. 27. 12:41
 1/5 anonim válasza:
1%

A Miskolci egyetem nagyon gáz en nem mennék oda!!


Mindemki oda jár a környékről nem jó egyetem


Ne menj oda!!

2016. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legközelebb februárban szólj :D
2016. júl. 27. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már, szívatós a mérnöki, nem gagyi a képzés.


1-3 héten belül jön a levél, ott lesz majd a kolis jelentkezéshez szükséges adat.

Az Uni-Hotel sokkal jobb, mint a többi kolesz, modernebb, kevesebben vagytok egy szobában, de drágább is + elsősként nehéz bekerülni oda. Én miskolci vagyok, úgyhogy a koleszokról nem tudok sokat nyilatkozni sajna. Láttam az E3-ast, átlagos. Nekem - lányként- az nem tetszett a többiek leírása alapján, hogy közös fürdő van a lányoknak-fiúknak, csak egy függöny választja el a kettőt.

2016. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! ME-GÉIK-re járok, kolis vagyok. Albérlet, UNI hotel szerintem drága, annyi előnye van, hogy csendes, tiszta, nyugodtan lehet tanulni, UNI-bankét ágyas szobák vannak, saját fürdőszoba. 1-es koliba nehéz bekerülni, 2-es koli koszos, 3-as 4-es koli ami szerintem nyugodtabb. Ne halgass az előző kommentelőkre, színvonalas a képzés! (U.I.: ha esetleg azt küldik ki, hogy nem vettek fel koliba, akkor szeptember elején menj be, és kérj évközi felvételt, 1-2 szabad hely mindig van, és szinte másnap költözhetsz is)
2016. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól is függ nagyon hogy támogatottra vagy önköltségesre mégy, mert a kollégium ára nem ugyanaz. A támogatottak 16.000ért már mehetnek az UNI hotelbe, az önköltségeseknek meg 16.000től kezdődik egy alap koli, és az sem biztos, hogy felvesznek oda.
2016. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!