Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire rákattanv...

Miért vagyok ennyire rákattanva erre a témára?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek a 8.-os vizsgáktól, képtelen vagyok másra gondolni, pedig még nyár van. Félek, hogy nem jutok be az egyetlen teljesen magyar nyelvű iskolába (Erdély), ahova a megye ''elitje'' kerül be. Konkrétan az idei díjátadón a tanfelügyelőségen a 9-12 osztályos kategóriában csak az az iskola szerepelt. Ha arra gondolok, hogy nem sikerül a vizsgám olyan szinten, vagy nem vesznek fel természettudományra szinte reszketni kezdek. Maga az iskola szelleme megragadt, egy csomó barátom oda jár és azt mondják, hogy bejutok, de szerintem nem és félek. Mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzetem?

2016. júl. 27. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz utána az egyes tagozatokon a ponthatároknak! Ha mindenáron be akarsz jutni, akkor keresd meg azt a szakot ahova a legkönnyebb bejutni! Majd 11-12-ben felveszed faktnak azt ami igazán érdekel. Nem tudom, hogy hogy megy ez a Román felvételi: Központi felvételi van, vagy a sulinak külön magyar felvételije van? Mindenesetre fogadok, hogy a neten fent vannak az előző évek feladatsorai, nézd meg őket, gyakorolj! Sok sikert!
2016. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!